E3 2017: Mount & Blade II: Bannerlord z nowym gameplayem

​Na targach E3 odbyły się nie tylko konferencje dużych koncernów. Przy wsparciu z Intela zorganizowano poświęconą rynkowi komputerów osobistych - PC Gaming Show. Podczas wydarzenia pokazano między innymi gameplay z Mount & Blade II: Bannerlord.

Twórcy zaprezentowali sześciominutowy materiał, przedstawiający przykładowe starcie. Uwagę zwraca przede wszystkim liczba widocznych na ekranie jednostek, których jest bardzo wiele. Autorzy obiecują, że w jednej bitwie weźmie udział nawet tysiąc wojów.

W nagraniu oddział kawalerzystów stara się rozprawić z siłami Imperium, w większości składających się z piechoty. Wydarzenia pokazano zaś z perspektywy jednego z żołnierzy, który dosiadając konia atakował wrogów.

Rozgrywka - tak jak w pierwowzorze sprzed dziewięciu lat - wydaje się dosyć realistyczna. Przykładowo poruszający się o własnych nogach wojownicy nie mają większych szans w zetknięciu z rycerzami korzystającymi z wierzchowców.

Reklama

Twórcy nadal jednak nie zdecydowali się podać daty premiery Mount & Blade II: Bannerlord. Wiadomo jedynie, że gra ukaże się tylko na PC. Wspomniany materiał z fragmentami gameplayu można obejrzeć poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mount & Blade II: Bannerlord

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy