E3 2015: Konferencja Microsoftu na żywo!

Najważniejsze targi w branży gier, Electronic Expo, śmiało możemy uznać za otwarte! Do tej pory zaprezentowało się znane studio Bethesda, które dostarczyło fanom całe mnóstwo materiałów z nadchodzących gier swojego portfolio (m.in.: Fallout, Doom, Dishonored). Następną firmą w kolejności jest Microsoft! Czym gigant z Redmond zamierza zaskoczyć graczy?

Już w kwietniu szef działu Xbox, Phil Spencer, za pośrednictwem społecznościowego serwisu Twitter zapowiedział, że firma zamierza skupić się na powiększaniu listy dostępnych pozycji od deweloperów "first party" na platformę Xbox One.

Efektem tych działań miałby być wysyp nowości dla właścicieli Xboxów One, w tym jednej szczególnej - Spencer potwierdził, że na tegorocznym Electronic Entertainment Expo (E3) w Los Angeles, ujawni także zupełnie świeżą markę na wyłączność.

Szef konsolowej dywizji MS pokusił się nawet o stwierdzenie, że targi E3 2015 będą dla amerykańskiej firmy najlepsze w całej historii, jeśli chodzi o temat nowych gier od deweloperów, którzy pozostają z MS na zasadach ścisłej współpracy.

Czego właściwie mogą spodziewać się gracze? Jak na razie jedynym pewnikiem wydaje się być odświeżona wersja trzeciej części serii Gears of War. Informacje na jej temat przedwcześnie pojawiły się na oficjalnej stronie marki. Poza tym w temacie panuje całkowita cisza, dlatego śmiało można obstawiać kolejne odsłony takich serii, jak m.in.: Halo i Forza.

Zapowiada się naprawdę ciekawe wystąpienie. Jeżeli chcecie wiedzieć, co tym razem amerykańska firma ma zamiar w najbliższych miesiącach umieścić w swojej kolekcji, skorzystajcie z transmisji na żywo poniżej:

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy