Reklama

E3 2014: Let it Die - w nową produkcję Sudy51 pogracie za darmo

W trakcie poniedziałkowo-wtorkowej konferencji Sony na targach E3 Goichi Suda, znany szerzej jako Suda51, wraz ze swoim studiem Grasshopper Manufacture zaprezentował nowy projekt - utrzymane w klimacie survivalu i horroru Let it Die.

Okazuje się, że będzie to gra na wyłączność PS4, a przy okazji produkcja odmienna od wcześniejszych dokonań developerów - będzie oparta na modelu F2P. Dobrze przeczytaliście - w Let it Die będzie można grać za darmo, choć pojawią się mikropłatności, co ujawnił sam Suda51 w rozmowie z serwisem Destructoid.

Konkretnego kształtu tych ostatnich jeszcze nie sprecyzowano, sam projektant zaś pełni przy grze "jedynie" rolę reżysera wykonawczego, choć zapewnia, że blisko współpracuje z zespołem odpowiedzialnym za produkcję.

Model F2P to nie jedyna zmiana, jaka pojawi się w Let it Die. Tytuł nie będzie kładł dużego nacisku na fabułę i głównego bohatera. Tego każdy z graczy kształtować będzie sam, pokonując kolejnych przeciwników i zabierając im ich bronie oraz ubrania. Wrogowie też będą bardzo nietypowi, bo generowani będą w oparciu o zebrane dane innych użytkowników.

Reklama

Będzie to możliwe właśnie - jak twierdzi Suda51 - dzięki współpracy z Sony. Rozważane jest także przeprowadzenie testów beta, dzięki którym developerzy mogliby zebrać wystarczającą ilość danych od graczy pochodzących spoza ekipy twórców.

Pozwoli to na zróżnicowaną rozgrywkę po premierze pełnej wersji gry. Aha - widoczny na zwiastunie (a konkretnie w logo) kosiarz na deskorolce też pojawi się w Let it Die i będzie ważną częścią produkcji. Poza tym do dyspozycji użytkowników oddane zostaną nie tylko bronie do walki wręcz - nie zabraknie różnego rodzaju pistoletów, a same starcia mają być szybkie i brutalne, choć nie oparte na systemie kombosów. Premiera w 2015 na PS4. Poniżej możecie zobaczyć trailer zaprezentowany podczas targów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje