E3 2014: Halo: The Master Chief Collection - pakiet czterech odsłon cyklu

Potwierdziły się plotki sprzed kilku tygodni - jesienią posiadacze Xboksów One dostaną zestaw składający się ze wszystkich dotychczasowych odsłon Halo.

Poza tym - zgodnie z naszymi przewidywaniami - druga część (obchodząca w tym roku swoje dziesiąte urodziny) zostanie znacząco odświeżona. Pakiet Halo: The Master Chief Collection składać się będzie z pierwszej, drugiej, trzeciej oraz czwartej odsłony cyklu.

Poza tym dwójka doczeka się znaczącego odświeżenia - produkcja zostanie odrestaurowana w taki sam sposób, jak jedynka. Ponadto do Halo 2 dołączony zostanie oryginalny tryb multi. Zestaw ukaże się na Xboksie One 11 listopada. To jednak nie wszystko - osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na pakiet, uzyskają też dostęp do bety Halo 5: Guardians, która wystartuje 5 grudnia.

Co z wersją na PC? Czy jest szansa na to, by zestaw wszystkich czterech części kiedykolwiek trafił na komputery? Okazuje się, że... tak. Przynajmniej tak sugerują sami przedstawiciele 343 Industries. W rozmowie z serwisem IGN redakcja serwisu przedstawiła pytanie zadane developerom przez jednego z fanów na Twitterze, który chciał się dowiedzieć czy Halo: The Master Chief Collection może kiedyś pojawić się na blaszakach. Odpowiedź była co najmniej zaskakująca.

Frank O'Connor z 343 Industries stwierdził, że w chwili obecnej jego ekipa koncentruje się tylko na edycji na Xboksa One, ale wersja PC "nie jest niemożliwa", choć na razie nie ma jej w planach. Zaznaczył jednak, że w ostatnim czasie Microsoft naciska na granie pecetowe. Warto czekać do targów gamescom, bo to właśnie w ich trakcie gigant z Redmond najprawdopodobniej ujawni swoje plany dotyczące komputerów. Szanse więc są. Poniżej znajdziecie zwiastun testów piątki:

A także samego Halo: The Master Chief Collection:

Na koniec - gameplay z odświeżonego Halo 2:

I jeszcze jeden gameplay z odświeżonego Halo 2, tym razem prezentujący fragmenty z kampanii singlowej:

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje