E3 2014: Final Fantasy: Type-0 trafi na XBO i PS4

Final Fantasy: Type-0 to wydana tylko na PSP produkcja, która początkowo miała wchodzić w skład cyklu Fabula Nova Crystallis.

W czasie targów E3 przedstawiciele Square Enix nieoczekiwanie poinformowali jednak, że gra trafi na Xboksa One i PlayStation 4. Poza tym zachodni posiadacze urządzeń z iOS i Androidem dostaną własną edycję mobilnego Final Fantasy: Agito.

To zdecydowanie jedna z ważniejszych informacji dla fanów "Ostatniej fantazji" na tegorocznym E3 - wydane do tej pory na PSP Final Fantasy: Type-0 pojawi się na Xboksie One i PlayStation 4. Gra oczywiście doczeka się poważnego odświeżenia w warstwie wizualnej. Niestety dalszych szczegółów - w tym chociażby przybliżonej daty premiery - brak.

Zachodni posiadacze smartfonów i tabletów dostaną z kolei wkrótce Final Fantasy: Agito - mobilną odsłonę cyklu, która jest prequelem w stosunku do Final Fantasy: Type-0. Gra ukazała się do tej pory na iOS i Androidzie, ale tylko w Japonii. Niestety ponownie data premiery w europejskich serwisach AppStore i Google Play nie jest znana.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy