E3 2014: Dragon Ball: Xenoverse - kolejna gra oparta na Smoczych Kulach w drodze

Bandai Namco formalnie zapowiedziało grę, ujawniać pierwsze konkretne szczegóły. Bijatyka w USA i Europie zwać się będzie Dragon Ball: Xenoverse.

Będzie to pierwsza produkcja oparta na Smoczych Kulach, która pojawi się na nowych konsolach Microsoftu i Sony. Developerzy zamierzają wykorzystać ten fakt i obiecują, że wprowadzą kilka nowości. Wśród tych ostatnich znajdą się przeprojektowane mechanizmy rozgrywki (oby!), wygląda też na to, że pewne zmiany mogą zajść w przedstawionej historii.

Twórcy twierdzą bowiem, że przedstawią nową wersję uniwersum wraz z tajemniczym miastem i wspomnianym już nieznanym czerwonowłosym wojownikiem. Jeśli Bandai Namco zamierza pójść o krok dalej, wykraczając poza dobrze znaną wszystkim miłośnikom Goku i spółki fabułę... może być ciekawie!

Więcej szczegółów ujawnionych zostanie w nadchodzących miesiącach. Dragon Ball: Xenoverse ukaże się na Xboksie One i PlayStation 4, ale nie tylko - gra trafi również na konsole poprzedniej generacji, czyli Xboksa 360 i PlayStation 3.

Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun produkcji:

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy