Reklama

Dzisiaj wystartują testy Gwinta w wersji PS4

​Przedstawiciele studia CD Projekt RED ujawnili, że jeszcze dzisiaj rozpoczną się pierwsze testy samodzielnej wersji Gwinta w wydaniu przygotowanym z myślą o PlayStation 4.

Odpowiedzialni za projekt developerzy poinformowali, że na konsoli Sony beta wystartuje dzisiaj o 19:00 czasu polskiego. Posiadacze PS4 we wczesną wersję produkcji pograją godziny 8:00 w najbliższy poniedziałek, 3 kwietnia.

W testach mogą wziąć udział wszyscy chętni - wystarczy pobrać grę z poziomu cyfrowego sklepu PlayStation Store. Warto zaznaczyć, że do zabawy nie wymagane jest posiadanie płatnego abonamentu PlayStation Plus.

Wczesna wersja pozwoli na tworzenie własnych kart, rozegranie samouczka oraz toczenie sieciowych bojów z innymi graczami. Twórcy nie udostępnią jednak możliwości dokonywania zakupów za prawdziwe pieniądze.

Reklama

Autorzy tłumaczą, że celem technicznej bety jest sprawdzenie wydajności wersji PlayStation 4 w sytuacji, gdy wielu użytkowników gra jednocześnie. Podkreślono przy tym, że po zakończeniu testów utworzone konta - wraz z postępami - ulegną usunięciu.

CD Projekt RED nie przygotowało jednak żadnych ograniczeń dotyczących dzielenia się wrażeniami z wczesnej wersji. To oznacza, że można swobodnie publikować obrazki i filmy z rozgrywki, choć developerzy proszą o dodanie adnotacji, że materiały nie pochodzą z finalnej edycji.

Twórcy poinformowali również, że wiosną tego roku na wszystkich platformach docelowych zamierzają zorganizować otwarte testy samodzielnego Gwinta. Dokładnej daty startu bety jednak nie podano.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje