Reklama

Dziś premiera Kholat na PS4

​Kholat w wersji na PS4 ma dzisiaj swoją oficjalną premierę i jest dostępny na całym świecie za pośrednictwem sklepu PSN.

Portowanie Kholat na ostatnią odsłonę konsoli PlayStation pochłonęło ponad 3 miesiące intensywnej pracy wspólnie z zespołem specjalistów z firmy BlitWorks. Kholat jest jednym z pierwszych wydanych tytułów, który wykorzystuje niedawno odblokowany 7 rdzeń PS4.

Równocześnie z dzisiejszą premierą wypuściliśmy łatkę, która poprawia wydajność gry oraz eliminuje drobne błędy, które mogli napotkać recenzenci.
Karta produktu Kholat na oficjalnej stronie www PlayStation.

Reklama

Kholat to gra eksploracyjna z mocnymi elementami horroru autorstwa polskiego studia IMGN.PRO. Bazuje ona na prawdziwej historii dziewiątki rosyjskich studentów, którzy zginęli w niewyjaśnionych po dziś dzień okolicznościach w północnej części Uralu, na zboczu góry Kholat Syakhl. Zdarzenie to znane jest jako Incydent na Przełęczy Diatłowa. Za narrację w grze odpowiada słynny brytyjski aktor Sean Bean.

Kholat w wersji na komputery PC miał swoją premierę 10 czerwca 2015. Gra jest dostępna na platformie Steam oraz w dystrybucji pudełkowej.

Zobacz najnowszy zwiastun Kholat na PS4:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy