Reklama

Dziś premiera horroru Outlast 2 – z tej okazji zwiastun

Dzisiaj swoją premierę ma Outlast 2 - kontynuacja wydanego w 2013 roku survival horroru. W związku z tym twórcy opublikowali nowy zwiastun gry.

Głównym bohaterem produkcji jest niejaki Blake Langermann - dziennikarz i kamerzysta, który wraz z żoną Lynn próbują rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa pewnej kobiety. Podążając odnalezionym tropem, trafiają do Supai - regionu położonego w pobliżu Wielkiego Kanionu Kolorado w Arizonie.

Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem. Na miejscu dochodzi do wypadku, w którym helikopter pary rozbija się. To jednak nie wszystko - okazuje się, że ukochana mężczyzny znika bez śladu, musi więc postarać się odszukać małżonkę, by wspólnie wydostać się z pustkowia.

Reklama

Blake odkrywa jednak, że w pobliskiej wiosce przebywają kultyści wierzący, że nadchodzi koniec świata. Podobnie jak w pierwszej części, wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a bohater jest bezbronny, co oznacza, że trzeba uciekać przed przeciwnikami.

Outlast 2 dostępne jest na trzech platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany zwiastun opublikowany z okazji dzisiejszej premiery gry można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy