Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dziś premiera gry Styx: Shards of Darkness, goblińskiej skradanki

Dzisiaj swoją premierę ma Styx: Shards of Darkness - kontynuacja wydanej w 2014 roku skradanki. W związku z tym opublikowano kolejny zwiastun gry.

W produkcji wcielamy się w znanego z poprzedniej części tytułowego bohatera - goblina trudniącego się fachem zabójcy. Protagonista otrzymuje tym razem zadanie przechwycenie potężnego berła ambasadora.

Reklama

Starając się wykonać misję, wraz ze Styksem trafimy do miasta Körangar, gdzie odbywa się sekretnie spotkanie pomiędzy elfami oraz krasnoludami. Na miejscu okaże się jednak, że wspomniany artefakt nie jest jedynym zmartwieniem.

Twórcy obiecują, że produkcja zaoferuje więcej swobody niż poprzednia część cyklu. Wrogów wyeliminujemy na kilka różnych sposobów. Poza tym przygotowane przez developerów ze studia Cyanide lokacje są obszerniejsze od tych z oryginału. Przejście kampanii powinno zająć około 15 godzin.

Styx: Shards of Darkness ukazało się na trzech platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Rodzimym dystrybutorem gry jest firma CDP.pl, która wydała tytuł w wersji z polskimi napisami.

Dowiedz się więcej na temat: Styx: Shards of Darkness

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje