Reklama

Dziś premiera gry Seven: Enhanced Edition

​Cenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce, ogłosiła, że gra Seven: Enhanced Edition jest już dostępna w polskiej wersji językowej (napisy) w wersji na konsolę PlayStation 4. Jest to wzbogacona wersja dostępnej na komputery osobiste gry Seven: The Days Long Gone.

Seven: Enhanced Edition zawiera wiele usprawnień rozgrywki, a także dodatek DLC Drowned Past, który przedstawia nową historię z nowymi questami, lokacjami, postaciami, przeciwnikami i umiejętnościami, łącznie zajmując ponad 7 godzin rozgrywki.

Seven: Enhanced Edition jest debiutem marki na konsoli PlayStation 4. Gracze, którzy posiadają grę Seven: The Days Long Gone na komputerze osobistym, otrzymają zawartość Enhanced Edition w postaci darmowej aktualizacji.

Seven: Enhanced Edition to dziejąca się w otwartym świecie, izometryczna gra RPG akcji z elementami skradania. Gracz wciela się w Teriela, mistrza złodziei wysłanego na misję, która zaburzy fundamenty Imperium Vetrall. Swobodnie podróżuj po tętniącej życiem więziennej wispy Peh i eksploruj morskie głębiny na pokładzie ogromnej łodzi podwodnej.

Reklama

W dodatku Drowned Past gracz dołączy do “Enklawy", chaotycznej grupy tajemniczych wagabundów, którzy odkryli zatopiony, mitologiczny statek i eksplorują go w nadziei na odkrycie bogactw. Lecz rzeczy, które zatopiono, zatopiono nie bez powodu, co Teriel wraz z Enklawą poczują na własnej skórze.

Seven: Enhanced Edition zawierać będzie również szereg nowych przeciwników, broni, strojów, schematów do wytwarzania przedmiotów, oraz umiejętności.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy