Reklama

Dziś premiera gry Husk

​Cenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce, informuje, że dziś do sprzedaży trafiła gra Husk.

Tytuł ukazał się na komputery osobiste i dostępny jest w podwójnej wersji językowej - polskiej (napisy) i angielskiej. Za polską lokalizację odpowiada wydawca gry.

Husk to pierwsza gra IMGN.PRO w dystrybucji firmy Cenega. Już wkrótce ogłoszone zostaną kolejne tytuły, przy których firmy będą współpracować. IMGN.PRO to światowy wydawca i twórca gier komputerowych, którego siedziba mieści się w Bielsku-Białej. Studio tworzą specjaliści, za którym stoi ponad 10-letnie doświadczenie w branży gier komputerowych.

Shivercliff - małe miasteczko gdzieś na wybrzeżu. Kiedyś piękne, pełne życia, z maleńkimi sklepikami z pamiątkami i gromadami turystów wędrujących do latarni morskiej, spacerujących po molo i włóczących się po okolicznych lasach. Dziś zastraszająco puste, wywołuje niejasne poczucie zagrożenia w każdym, kto się tutaj zjawi. Miejsce, które zmusi cię do stawienia czoła twoim najgorszym koszmarom, rozwiązania zagadki miasteczka i uporania się z wszechogarniającą ciemnością. To tutaj będziesz musiał sobie odpowiedzieć na pytanie, czy masz odwagę zmierzyć się ze swoimi demonami, żeby ratować rodzinę.

Reklama

Zawartość polskiego wydania:

  • Kartonowe etui
  • Gra Husk
  • Płyta CD z muzyką z gry
  • Dwie pocztówki z Shivercliff
  • Instrukcja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje