Reklama

Dziś premiera gry Escape Dead Island

Cenega informuje, że dziś ma miejsce premiera gry Escape Dead Island.

Tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC w pudełkach, a także w wersji cyfrowej do pobrania. Za polską lokalizację gry na PC odpowiada firma QLOC S.A. Gra na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 została wydana oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

Escape Dead Island to przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, która opowiada historię Cliffa Calo wybierającego się w rejs w celu udokumentowania wydarzeń mających podobno miejsce w archipelagu Banoi. Gdy dociera na wyspę Narapela, odkrywa, że nie wszystko jest takie jak się wydaje. Męczony przez powtarzające się deja-vu Cliff przez całą grę będzie poszukiwał ukrytego sensu zdarzeń. Rozgrywka bazująca na tej historii pozwala zagłębić się w świat Dead Island i odkryć przyczyny nagłej inwazji zombie. Ucieczka to dopiero początek...

Reklama

Wykorzystując główne atrakcje gry Dead Island - walkę wręcz osadzoną w rajskich karaibskich klimatach - Escape uzupełnia uniwersum o zupełnie nowy ton. Unikalna grafika towarzyszy graczowi w jego walce z wszechogarniającym szaleństwem, w czasie gdy on odkrywa tajemnice świata Dead Island, walczy z hordami nieumarłych najróżniejszym uzbrojeniem i wstępuje na drogę prowadzącą do wydarzeń, które mają nastąpić w grze Dead Island 2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy