Reklama

Dziewiąta edycja konferencji "Gaming na Giełdzie" już 7 grudnia

"Gaming na Giełdzie" po raz kolejny podda dyskusji najważniejsze branżowe tematy. Odświeżona konferencja odbędzie się 7 grudnia. Po raz pierwszy podczas czterech paneli zostaną poruszone zagadnienia nie objęte myślą przewodnią. Dzięki czemu odbiorcy będą mieli szansę jeszcze wnikliwiej poznać rodzimy gamedev. W oczekiwaniu na finał edycji zapraszamy też do śledzenia rozbudowanych czatów inwestorskich pozwalających poznać spółki z sektora.

"Gaming na Giełdzie" IX to konferencja składająca się z czterech paneli dyskusyjnych podczas których rozmawiać będą reprezentanci spółek notowanych na Rynku Głównym, NewConnect oraz spółek które wkrótce mogą zadebiutować na giełdzie. Podczas wydarzenia poruszone zostaną następujące tematy:

  • Kalendarz wydawniczy czyli kiedy warto publikować gry?
  • Pracownicy w branży gamedev jako zasób spółki.
  • Targetowanie. Kto gra w gry? Czy każda gra jest dla wszystkich? Czy grupa odbiorców wpływa na sprzedaż?
  • O Strukturze gamedevu w Polsce.

Reklama

Samą konferencję poprzedzają czaty inwestorskie w których przedstawiciele spółek w bezpośrednich rozmowach tłumaczą strategie swoich firm na najbliższe miesiące i odpowiadają na  pytania przesłane przez inwestorów.

Celem projektu jest edukacja środowiska inwestorskiego w zakresie tematyki gier wideo, która została zapoczątkowana w poprzednich wydarzeniach z serii Gaming na Giełdzie. Skierowana jest przede wszystkim do inwestorów, ale także do przedstawicieli branży, prasy oraz wszystkich entuzjastów gier.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: gaming

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy