Reklama

Dziewczęta z Dead or Alive znów wdzieją bikini na niebiańskiej plaży

Podczas DOA Festival Yosuke Hayashi z Team Ninja ogłosił, że ugnie się pod niekończącymi się prośbami fanów o kolejne Dead or Alive Xtreme.

Wygląda więc na to, że Kasumi, Christie i Helena zamiast na kolejny turniej sztuk walki znów udadzą się na wakacje w tropikach. Duża grupa fanów serii, która traktuje DOA jako interaktywną przebieralnię zamiast bijatyki, powinna być zachwycona.

"Istnieje gra, w której kobiety z Dead or Alive cieszą się wakacjami na południowej wyspie. Fani błagali nas o więcej takich gier, tak naprawdę jest to najczęstsza prośba, którą słyszymy" - stwierdził Hayashi.

"Długo zachowywałem się, jakbym zupełnie to ignorował, ale przyznaję, że zaczęliśmy pracę nad kolejną częścią. Ciągle jesteśmy we wczesnych etapach developmentu, więc nie mogę przedstawić więcej szczegółów, ale chciałem już dziś zapewnić, że pracujemy nad tą grą" - dodał Hayashi.

Reklama

Rany, długo czekałem na kolejne Xtreme Volleyball, tak dawno nie było porządnej gry z siatkówką! Pewnie też nie możecie doczekać się kolejnych szczegółów dotyczących rozgrywki, co nie? Kto jest ze mną? No, kto...? ...ktokolwiek?

A, poszliście wziąć nadgodziny, żeby stać was było na kolejne stroje DLC dla Lisy? Rozumiem, rozumiem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy