Reklama

Dziesięć minut rozgrywki z Pillars of Eternity II: Deadfire

​Do sieci trafił obszerny fragment rozgrywki z Pillars of Eternity II: Deadfire - najnowszej produkcji studia Obsidian Entertainment.

Materiał zaprezentowano w studiu IGN, skąd redakcja serwisu prowadziła internetową relajcę z tegorocznych targów E3. Toczące się w filmie wydarzenia komentarzem okrasili Josh Sawyer i Adam Brennecke, czyli reżyser i producent wykonawczy gry.

Jednym z ciekawszych elementów, które pokazali twórcy, jest możliwość przemieszczania się po oceanach okrętem. Kierowana przez postać gracza otrzyma do dyspozycji statek Defiant, z pomocą którego udamy się w różne zakątki wirtualnego świata.

W nagraniu przedstawiono także walkę. Podobnie jak w poprzedniej części, starcia rozegrają się w czasie rzeczywistym, aczkolwiek pojawi się możliwość włączenia pauzy, co przyda się do wydania rozkazów podległym bohaterom.

Reklama

Data premiery Pillars of Eternity II: Deadfire nie jest na razie znana. Autorzy twierdzą jednak, że gra ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku na PC. Wspomniany wyżej fragment rozgrywki można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy