Reklama

Dziecięca przyjaźń w obliczu wojny - pierwszy trailer My Memory of Us

​My Memory of Us to opowieść o dwójce bardzo młodych przyjaciół, którzy walczą o przetrwanie i o swoją przyjaźń w mrocznych czasach wojny. Globalny wydawca IMGN.PRO wraz z Juggler Games ogłaszają rozpoczęcie współpracy oraz zapraszają na pierwsze hands on demo nadchodzącego tytułu na PAX East w Bostonie.

Dzieci mają swoje własne spojrzenie na świat. Na dobro, zło i relacje między ludźmi. Mają też coś, czego nam, dorosłym, bardzo brakuje - naturalną zdolność do skupiania się na tym, co nas łączy, a nie dzieli, i cieszenia się każdą chwilą. Nierzadko wbrew brutalnej rzeczywistości, która je otacza. Taką właśnie historię opowiada najnowsza gra studia Juggler Games na PC - My Memory of Us.

Ta opowieść będzie inna, bo mówi o ludziach z krwi i kości, o wydarzeniach, które do dziś wstrząsają i poruszają. Cofnijmy się więc do nie tak dalekiej przeszłości, do spotkania dwójki dzieci z dwóch różnych światów. Przez pewien czas cieszyły się tym, że mają siebie, i przeżywały beztroskie przygody. Ale niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Wybuchła wojna - Zły Król zagroził ich miastu, splądrował domy i wysłał na ulice żołnierzy-roboty. Mieszkańcy zostali podzieleni. Część z nich napiętnowano i zmuszono do zamieszkania w wydzielonym obszarze pośrodku miasta, odgrodzonym murem. Na szczęście dzieci miały siebie i swoją przyjaźń. To właśnie ona pozwoliła im przetrwać, mimo że los zdawał się robić wszystko, żeby je rozłączyć. O tym właśnie opowiada My Memory of Us. To historia zadedykowana tym, którzy zostali rozdzieleni, ale znaleźli w sobie siłę, żeby się odnaleźć.

Reklama

Autorzy gry nie zaprzeczają, że w My Memory of Us znajdzie się sporo odniesień do wydarzeń, które miały miejsce w Polsce w trakcie II wojny światowej, dlatego uważni gracze odkryją nawiązania do konkretnych postaci i sytuacji, ale opowieść ta mogła zdarzyć się równie dobrze w zupełnie innym czasie i miejscu.

Siłą My Memory of Us jest historia opowiedziana z perspektywy dwójki przyjaciół, którzy świetnie się uzupełniają. Każde z dzieci ma swoje indywidualne umiejętności, ale dopiero działając w parze mogą przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu. Gdy są razem, niestraszne im goniące ich hordy robotów, zakazy i mury.

W My Memory of Us będzie można zagrać po raz pierwszy w marcu tego roku, na PAX East w Bostonie. Poniżej zobaczycie najnowszy teaser trailer:

Dowiedz się więcej na temat: ​My Memory of Us

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje