Reklama

Dystopijne Black Future '88 ukaże się na PC w tym roku

Good Shepherd Entertainment wyda grę Black Future ’88 od niezależnego studia SuperScarySnakes. To połączenie shootera i rougelike’a osadzone w dystopijnym klimacie ukaże się na pecety jeszcze w tym roku.

Black Future ’88 opowiada alternatywną historię świata po katastrofie nuklearnej wywołanej przez Duncana - architekta wieżowców. Jego pierwsza bomba atomowa spadła na świat w 1988 roku i wywołała ciągły deszcz, który na stałe zasłonił dostęp do słońca, lata i miesiące już się nie liczą. W tym świecie liczą się tylko ostatnie minuty życia. Gracze wcielą się w ostatnich ocalałych, którzy postarają się powstrzymać Duncana i wspiąć na jego wieżę, zanim ich serca wybuchną.

Reklama

Wieża Duncana jest generowana proceduralnie, pełna bezlitosnych pułapek, ognia, laserów i stali. Mordercze AI, narkomani, którzy dawno już postradali zmysły oraz kolosalni strażnicy czekają na śmiałków, którzy spróbują utorować sobie drogę przez śmiertelne niebezpieczeństwa. Do wyboru graczy będzie jedna z pięciu grywalnych postaci, każda z wyjątkowymi umiejętnościami, gotowa do akcji i modyfikacji dzięki dostępnemu arsenałowi broni i systemowi bonusów. Gra będzie wyzwaniem, któremu można stawić czoła w pojedynkę, albo z przyjacielem w dwuosobowym trybie lokalnej kooperacji. Swoje poczynania będzie można porównywać dzięki rankingowi graczy.

Anarchistyczny rytm opowieści Black Future ’88 wybija oryginalna ścieżka dźwiękowa od postpunkowego zespołu Tremor Low.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje