Reklama

Dynasty Warriors 9 jednak ukaże się na PC

Nowa gra od studia Koei Tecmo pojawi się na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One.

Dynasty Warriors 9 to kolejna odsłona popularnej serii slasherów akcji, umiejscowionych w odległej historii Chin. Najnowsza część jest oparta na legendzie trzech królestw, opowiadającej o chińskiej wojnie domowej z przełomu II i III wieku. Seria pojawiała się głównie na PlayStation.

Gra została zapowiedziana pod koniec zeszłego roku i poczatkowo wszyscy byli przekonani, że stanie się ekskluzywnym tytułem na konsolę Sony. Tak się jednak nie stanie. Deweloperzy podali informację na swoim koncie na Twitterze, że Dynasty Warriors 9 ukaże się na PlayStation 4, Xbox One oraz na platformie Steam.

Reklama

Najnowsza odsłona popularnego cyklu przywróci do życia 83 postaci z poprzednich odsłon oraz doda kilka nowych. Dotychczas deweloperzy ogłosili dwie nowe postacie: Man Chong, genialny generał i wyśmienity taktyk z królestwa Wei oraz reprezentujący Shu, niezwykle szybki i wytrzymały Zhou Cang.

Wciąż nie znamy dokładnej daty premiery Dynasty Warriors 9. Jednak deweloperzy planują grę wypuścić nie później niż w 2018 roku.


Dowiedz się więcej na temat: Dynasty Warriors 9

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje