Dying Light: Zdrożeje przepustka sezonowa

Pozostało jeszcze nieco czasu, aby kupić ją w niższej cenie.

Techland ogłosił, że przepustka sezonowa do Dying Light i dodatek The Following zdrożeją. Decyzja bezpośrednio związana jest z wielkością rozszerzenia, które rozrosło się do nieoczekiwanych rozmiarów. Aby gracze nie czuli się oszukani, wydawca zawczasu ostrzega o planowanej podwyżce.

"W ciągu ostatnich kilku tygodni Dying Light: The Following nabrał ostatecznego kształtu: główna oś fabuły, zadania poboczne, nowe umiejętności i wyzwania związane z jazdą buggy są już gotowe. Obecnie przechodzimy do ostatniej części produkcji, czyli testowania i udoskonalania gry. Na tym etapie widzimy dopiero, jak bardzo nasze rozszerzenie się rozrosło - mogłoby być oddzielną grą, ale oznaczałoby to opóźnienie premiery, czego nie chcieliśmy robić" - czytamy w liście do fanów.

Cena Dying Light: The Following podniesiona zostanie do 79 złotych. Jako że dodatek wchodzi w skład przepustki sezonowej, jej cena również wzrośnie. Od 8 grudnia zapłacimy za nią nie 59, ale 99 złotych. Zmiana nie wpłynie w żaden sposób na obecnych posiadaczy Przepustki Sezonowej.

Autor: Dawid Sych

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje