Reklama

Dying Light 2 - Techland będzie wspierał grę do 2027 roku

​Dying Light 2: Stay Human to duże przedsięwzięcie. Techland obiecuje, że będzie ją wspierał przez co najmniej pięć lat od premiery.

O Dying Light 2: Stay Human robi się coraz głośniej. Nic dziwnego, w końcu premiera długo wyczekiwanej gry wrocławskiego Techlandu odbędzie się już na początku lutego. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że przejście jej na wszystkie możliwe sposoby będzie wymagało poświęcenie 500 godzin.

Pisaliśmy także o tym, że wprawdzie na liście najbardziej wyczekiwanych premier wśród użytkowników Steama spadł na drugie miejsce, ustępując Elden Ring, ale to w dalszym ciągu świetny wynik. To bez wątpienia jedna z najgorętszych premier ostatnich miesięcy i być może całego bieżącego roku.

Reklama

Techland inwestuje w produkcję Dying Light 2: Stay Human ogrom czasu i środków finansowych, więc nastawia się na dalszy, długi rozwój projektu. Na oficjalnym kanale gry na Twitterze pojawiła się informacja, że producent zapewni jej wsparcie przez co najmniej pięć lat od premiery.

Co to oznacza? Przede wszystkim aktualizacje, poprawki wszelkiego rodzaju błędów oraz nową zawartość, taką jak questy, lokacje czy przedmioty. Techland zapowiedział też, że z czasem możemy oczekiwać premiery dwóch większych rozszerzeń fabularnych (takich jak The Following do pierwszego Dying Light)

Dying Light 2: Stay Human - kiedy premiera?

Najnowsza produkcja Techlandu ujrzy światło dzienne 4 lutego. Gra ukaże się w wersjach na wszystkie liczące się platformy: PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Switch (w tym ostatnim przypadku rozgrywka będzie się odbywać w chmurze). Wrocławskie studio przygotowało polską wersję językową. Ostatnio do sieci trafiły pogłoski mówiące o tym, że będzie to pełna lokalizacja, z rodzimym dubbingiem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy