Reklama

Dying Light 2 Stay Human w złocie!

​W miniony weekend Techland przekroczył kolejny kamień milowy w pracach nad swoim najnowszym projektem. Gra Dying Light 2 Stay Human uzyskała złoty status, co oznacza, że jest gotowa do wydania, a studio może można rozpocząć produkcję płyt z nowym tytułem, które trafią na półki sklepowe już 4 lutego 2022 roku.

Wspomniał również, że praca jeszcze się nie skończyła, a złoty status to nie czas na zwalnianie tempa, ale na jeszcze cięższą pracę.

Dying Light 2 Stay Human to gra akcji z gatunku RPG, charakteryzująca się otwartym światem, osadzona w postapokaliptycznych czasach. Produkcja okupuje pierwsze miejsce na liście życzeń platformy Steam od września 2020 roku. Po pozytywnej reakcji mediów i influencerów z całego świata po przeprowadzonej przedpremierowej sesji hands-on, Techland planuje spędzić najbliższe dwa miesiące na analizowaniu dodatkowych uwag i dopracowywaniu gry tak, aby spełniała ona jak najwyższe oczekiwania.

Reklama

Techland zaprosił również na kolejny, 5. odcinek Dying 2 Know, w którym zaprezentowany zostanie nowy, 15-minutowy gameplay dla fanów Dying Light 2 Stay Human. Odcinek ten będzie można obejrzeć na żywo 2 grudnia na stronie twitch.tv/techland.

Gra Dying Light 2 Stay Human, wydawana przez Techland, ukaże się 4 lutego na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje