Dying Light 2 Stay Human - premiera wersji na Nintendo Switch przesunięta

​Techland ogłosił, że premiera gry Dying Light 2 Stay Human w wersji na konsolę Nintendo Switch (dostępnej w chmurze), planowana pierwotnie w lutym, będzie miała miejsce w późniejszym terminie w 2022 roku. Celem wrocławskiego studia jest wydanie gry w ciągu 6 miesięcy od pierwotnej daty premiery. W przypadku pozostałych platform gra ukaże się zgodnie z planem - 4 lutego.

W 2021 roku wraz z premierą Dying Light Platinum Edition Techland zaprosił posiadaczy konsoli Nintendo Switch do Harranu, czyli do miasta, którego mieszkańcy zmagają się ze śmiercionośnym wirusem. Dzięki temu, wielu nowych ocalonych mogło po raz pierwszy zagrać w ten tytuł. Bardzo ciepłe przyjęcie portu utwierdziło Techland w przekonaniu, że jakość ma znaczenie.

Chcąc zapewnić fanom rozgrywkę na poziomie, na jaki zasługują, data premiery Dying Light 2 Stay Human (dostępnej w chmurze) na Nintendo Switch zostanie przesunięta. Techland prosi fanów Nintendo na całym świecie o cierpliwość, podkreślając jednocześnie, jak istotne jest ich zadowolenie. Po premierze gracze będą mogli doświadczyć Dying Light 2 Stay Human na Nintendo Switch w najlepszym możliwym wydaniu, korzystając jednocześnie z wygody oferowanej przez konsole przenośne i technologię chmury.

Reklama

Gra Dying Light 2 Stay Human, wydawana przez Techland, ukaże się 4 lutego 2022 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S. Wersja na Nintendo Switch (dostępna w chmurze) będzie dostępna w późniejszym terminie w 2022 roku.

INTERIA/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy