Reklama

Dwie premierowe gry w Xbox Game Pass za darmo

​Subskrybenci Xbox Game Pass otrzymają dwie nowe gry w dniu ich premiery. To nie wszystko - dziś do usługi trafi także Aliens: Fireteam Elite, a w kolejce czekają kolejne tytuły.

Rejestracja w Xbox Game Pass zapewnia użytkownikom natychmiastowy dostęp do ponad 100 gier, od klasycznych gier na konsolę Xbox po nowsze tytuły. Często także otrzymujemy gry w dniu ich premiery. To właśnie one są prawdopodobnie głównym powodem, dla którego każdy posiadacz Xboxa powinien pomyśleć o zasubskrybowaniu usługi.

Ostatnie kilka miesięcy należały zdecydowanie do Xboxa i Game Passa. W samym tylko listopadzie mieliśmy wielką premierę Forza Horizon 5 i uruchomiony został moduł do gry multiplayer w Halo: Infinite. Niedawno dostaliśmy dostęp do pełnego tytułu. Przed końcem roku w usłudze ma pojawić się kilka dodatkowych gier, a najbliższe premiery są już dziś i 16 grudnia.

Reklama

Dziś (wtorek 14 grudnia) swoją premierę na ma Among Us i pojawi się od razu w Xbox Game Pass. Among Us jest oczywiście dostępne na inne platformy od dłuższego czasu, dopiero teraz jednak debiutuje na Xboksie, więc mówienie o niej, jako o premierze, jest w pełni uzasadnione.

Zagraj w najnowsze gry w Game Pass:

  • Among Us (14 grudnia, premiera)
  • Aliens: Fireteam Elite (14 grudnia)
  • The Gunk (16 grudnia, premiera)

Fani Aliena także powinni być zadowoleni, już dziś będzie można pobrać Aliens: Fireteam Elite. Choć nie jest to premiera, to gra jest na tyle młoda, że na pewno znajdzie duże grono graczy, które miało w planach, ale jeszcze nie zdążyło jej kupić.
16 grudnia zobaczymy z czym się je The Gunk. Piękna, wyglądająca niemal jak animacje Pixara gra, w której naszym zadaniem jest ocalenie planety przed spaczeniem. Warto podkreślić, że The Gunk otrzyma wydanie zoptymalizowane pod Xbox Series X. Szykuje się uczta dla oczu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy