Dwadzieścia minut akcji z polskiego Sniper Ghost Warrior Contracts

​Polskie studio CI Games pojawiło się na targach Gamescom ze swoją nadchodzącą produkcją, czyli snajperskim Sniper Ghost Warrior Contracts. Grę pokazywano nie tylko za zamkniętymi drzwiami, ale zaprezentowano także obszerny gameplay z mroźnej Syberii, gdzie toczy się akcja produkcji.

CI Games z Warszawy już wcześniej ustaliło datę premiery Sniper Ghost Warrior Contracts na 22 listopada obecnego roku. Najnowsza część snajperskiej serii zadebiutuje tego samego dnia na całym świecie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC.

Akcja toczy się w surowym klimacie współczesnej Syberii. Nowy systemem rozgrywki jest oparty na kontraktach i "zmusza do taktycznego myślenia" - zapewniają twórcy. Przechodzić będziemy kolejne misje, a mechanika punktów i dodatkowych wyzwań ma zachęcić do ich powtarzania.

Sniper Ghost Warrior Contracts wprowadza snajperską serię w nowym kierunku, oferując scenariusze oparte na misjach - tytułowych kontraktach. Otwarte misje można wielokrotnie wykonywać na różne sposoby, które wynagradzają planowanie, jak i szybkie myślenie w obliczu przeciwników.

Reklama

Po fiasku, jakim była premiera Sniper: Ghost Warrior 3, polskie CI Games z Warszawy gruntownie zmodyfikowało struktury i pozbyło się studia deweloperskiego w Rzeszowie, lecz nie zrezygnowało z dalszego rozwoju serii. Efektem jest właśnie ujawnione w czerwcu Sniper Ghost Warrior Contracts.

Wcielamy się najwyraźniej nie w żołnierza czy agenta specjalnego, lecz w zabójcę. Wszystko to przypomina w założeniach mobilne Hitman: Sniper z 2014 roku, o ile oczywiście weźmiemy pod uwagę inne platformy docelowe, co przekłada się na dużo ładniejszą oprawę graficzną.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sniper Ghost Warrior Contracts

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy