DUSK HD nadchodzi - fani retro strzelanek z lat 90. zacierają ręce

Jeśli jesteście miłośnikami shooterów inspirowanych klasykami, takimi jak DOOM czy Duke Nukem, a nie znacie jeszcze produkcji o nazwie DUSK, to warto nadrobić zaległości. Hitowy boomer shooter już wkrótce otrzyma dużą aktualizacją.

DUSK to gra, która trafiła na sklepowe półki prawie 5 lat temu. Tytuł debiutował z inicjatywy niezależnego twórcy Davida Szymańskiego. Strzelanka swoim klimatem i stylem przypomina klasyki gatunku. Mowa oczywiście o takich seriach jak: Wolfenstein, DOOM czy Duke Nukem.

Produkcja oferuje pełnoprawną kampanię podzieloną na kilka dedykowanych odcinków. Naszym zadaniem jest rozprawianie się z hordą nacierających kultystów, bojowników i wszelkiej maści potworów. DUSK posiada szeroki arsenał broni, który możemy skrzętnie używać do poskromienia naszych oponentów. Klimatu rozgrywce dodaje metalowa ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Andrewa Hulshulta.

Reklama

DUSK to jeden z najlepszych aktualnie przedstawicieli gatunku inspirowanych klasykami z lat 90. W zasadzie tytuł broni się sam, posiadając aż 97% pozytywnych recenzji na Steamie i średnią not 88/100 na Metacriticu.

DUSK HD rozgrzeje wszystkich entuzjastów kultowych shooterów z lat 90.

Jeśli mieliście okazję do zatopienia się w tej grze, to mamy dla Was rewelacyjne wieści. Już w grudniu bieżącego roku DUSK otrzyma odświeżoną wersję gry w postaci DUSK HD. Będzie to swoisty remaster znacznie poprawiający grafikę i szatę wizualną. Twórcy chwalą się tym, że popracowali nad każdym modelem: przeciwnika, broni czy tekstury.

DUSK HD będzie darmową aktualizacją dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry. Premiera nowości przypadnie na 5. rocznicę istnienia produkcji. Debiut wniesie także oprogramowanie dla modderów z pakietami SDK.

Zwiastun DUSK HD pojawił się w sieci i pomimo tego, że prezentuje niespełna minutowy gameplay, wiele osób nie może się już doczekać oficjalnej premiery zremasterowanego wydania.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama