Reklama

Drugie DLC do Watch Dogs 2 z datą premiery

Firma Ubisoft podała konkretną datę premiery Human Conditions - kolejnego rozszerzenia do Watch Dogs 2. DLC najpierw ukaże się na PS4, a dopiero później na pozostałych platformach.

Jak poinformowali przedstawiciele wydawcy, dodatek ukaże się 21 lutego na PlayStation 4. Właściciele PC i konsol Xbox One na swoją wersję muszą poczekać nieco ponad miesiąc dłużej - do 23 marca.

Rozszerzenie przyniesie ze sobą trzy misje przeznaczone do rozgrywki w pojedynkę - Automata, Bad Medicine oraz Caustic Progress. W pierwszym Marcus musi przedrzeć się do siedziby spółki Nudle, która jest tutejszym odpowiednikiem Google. Głównym zadaniem jest kradzież systemu bezpieczeństwa, który montowany jest w autonomicznych autach.

Okazuje się, że rozwiązanie nie tylko wykrywa tożsamość pasażera, ale też wskazuje wskaźnik jego życia. We współpracy z ctOS, mechanizm podejmuje decyzję, czy dana osoba powinna przeżyć w wypadku samochodowym. Jeśli nie - powodowana jest kraksa, w której wskazany pechowiec ginie.

Reklama

W Bad Medicine protagonista wraz z bliżej niesprecyzowanym zabójcą stawią czoła tajemniczemu osobnikowi, który szantażuje miejskie szpitale. Szczegóły na temat ostatniej misji - Caustic Progress - nie są na razie znane.

W skład dodatku wejdzie jeszcze nowe zadanie przeznaczone dla wariantu kooperacji. W ramach wyzwania, gracze wykonają kilka zróżnicowanych celów. Pojawi się też kolejny typ przeciwnika - Jammer. Oponent posługuje się zaawansowanym uzbrojeniem i w określonym obszarze potrafi wyłączyć zdolności hakerskie postaci.

Poniżej można obejrzeć materiał, prezentujący elementy, które znajdą się w przygotowywanym rozszerzeniu Human Conditions:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy