Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Drugi oficjalny dodatek do Farming Simulator 17 a w nim 38 maszyn

​GIANTS Software nie zwalnia tempa - uniwersum Farming Simulator 17 wciąż się rozszerza. Dziś swoją premierę ma drugi dodatek do gry, która sprzedała się w Polsce w ponad 120 000 egzemplarzy. Na graczy będzie czekało wiele nowych maszyn oraz tutoriale, jak tworzyć własne modyfikacje. Dystrybutorem gry jest CDP.

Uniwersum FS powiększy się o kolejne 38 maszyn z 10 nowych firm. Nowe traktory, kombajny i owijarki do bel i wiele innych urządzeń, które pomogą sprawniej zarządzać i rozbudowywać farmę. Wsród nowości znajdzie się "największy traktor rolniczy świata" Big Bud i wiele innych maszyn i urządzeń od takich firm jak KUHN, AGRISEM, BEDNAR, Seed Hawk, oraz nowe maszyny od firmy ROPA, takie jak ROPA Tiger 6 kombajn do zbierania buraków cukrowych czy ROPA Keiler 2 kombajn do ziemniaków.

Reklama

Wydawcy są otwarci na społeczność graczy - do tej pory powstało ponad 1000 modów, które urozmaicają rozgrywkę. By jeszcze bardziej otworzyć świat gry na fanów - w dodatku gracze otrzymają także dwa tutoriale, jak tworzyć własny content oraz serie video tutoriali, dzięki którym będą mogli udoskonalać swój warsztat.

Dowiedz się więcej na temat: Farming Simulator 17

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje