Reklama

Drugi oficjalny dodatek do Farming Simulator 17 a w nim 38 maszyn

​GIANTS Software nie zwalnia tempa - uniwersum Farming Simulator 17 wciąż się rozszerza. Dziś swoją premierę ma drugi dodatek do gry, która sprzedała się w Polsce w ponad 120 000 egzemplarzy. Na graczy będzie czekało wiele nowych maszyn oraz tutoriale, jak tworzyć własne modyfikacje. Dystrybutorem gry jest CDP.

Uniwersum FS powiększy się o kolejne 38 maszyn z 10 nowych firm. Nowe traktory, kombajny i owijarki do bel i wiele innych urządzeń, które pomogą sprawniej zarządzać i rozbudowywać farmę. Wsród nowości znajdzie się "największy traktor rolniczy świata" Big Bud i wiele innych maszyn i urządzeń od takich firm jak KUHN, AGRISEM, BEDNAR, Seed Hawk, oraz nowe maszyny od firmy ROPA, takie jak ROPA Tiger 6 kombajn do zbierania buraków cukrowych czy ROPA Keiler 2 kombajn do ziemniaków.

Wydawcy są otwarci na społeczność graczy - do tej pory powstało ponad 1000 modów, które urozmaicają rozgrywkę. By jeszcze bardziej otworzyć świat gry na fanów - w dodatku gracze otrzymają także dwa tutoriale, jak tworzyć własny content oraz serie video tutoriali, dzięki którym będą mogli udoskonalać swój warsztat.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje