Reklama

Drugi odcinek Filarów Ziemi dostępny

​Filary Ziemi zadebiutowały w sierpniu premierowym odcinkiem. Wydawnictwo Techland oraz studio Daedalic Entertainment donoszą, że od dziś dostępny będzie drugi epizod gry przygodowej bazującej na bestsellerowej książce Kena Folletta.

Filary Ziemi w wersji na PC ukazały się w Polsce w pudełkowym wydaniu zawierającym przepustkę sezonową, upoważniającą do pobrania wszystkich trzech odcinków. W premierowym - "Z popiołów" - gracze poznali trójkę bohaterów i początek historii rozgrywającej się w XII-wiecznej Anglii. Fabuła, w której centrum są dzieje katedry w Kingsbridge, nie odtwarza jednak wiernie tej z kart książki. Zamiast tego gracze będą mogli zdecydować jak potoczą się losy postaci i tym samym zmienić bieg wydarzeń oryginału.

Intrygi na dworach, spiski, romanse - to wszystko czeka na graczy w historii opowiadanej w Filarach Ziemi. Drugi odcinek - "Siejąc wiatr", dostępny będzie od dziś na Steam od godziny 19:00. Trzeci odcinek zapowiadany jest na maj 2018 roku.

Reklama

Pudełkowe wydanie Filarów Ziemi od Wydawnictwa Techland dostępne jest sklepach na terenie całej Polski. Gra ukazała się w edycji Kingsbridge wraz z dodatkami: fragmentem nowej powieść z serii "Słup Ognia", zakładkę do książki, cyfrową ścieżką dźwiękową.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL