Reklama

Drug Dealer Simulator zarobił już ponad milion dolarów

​Movie Games, notowany na NewConnect producent i wydawca gier, poinformował o kolejnym sukcesie Drug Dealer Simulatora. Najnowsza gra spółki odnotowała zysk ze sprzedaży na poziomie ponad 1 mln dolarów.

Aktualnie gra dostępna jest na platformie Steam, natomiast już powstają kolejne wersje symulatora, m.in. na konsole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na platformy VR-owe.

Informacja o milionowym dochodzie z Drug Dealer Simulatora idzie w parze z nową polityką Epic Games, na którego to technologii działa symulator dilera narkotyków. Amerykański licencjodawca silnika Unreal Engine obniżył w zeszłym tygodniu swoją marżę, nie pobierając żadnych opłat licencyjnych aż do zarobienia przez konkretny projekt właśnie miliona dolarów. Oznacza to, że w przeciwieństwie do poprzednich gier Movie Games działających na silniku Unreal (np. The Beast Inside), spółka zarabia zauważalnie więcej na każdej sprzedanej kopii gry, dzieląc się zyskiem dopiero po zarobieniu miliona dolarów.

Reklama

18 maja br. Spółka podpisała umowę ze specjalizującą się w portowaniu gier na Switcha firmą UF Games. Jest to wspólne przedsięwzięcie Forever Entertainment oraz Ultimate Games, mające na koncie takie switchowe wersje jak Cooking Simulator oraz Thief Simulator. Równolegle przez MD Games przygotowywane są wersje Drug Dealer Simulatora na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wersja na platformy VR-owe tworzona jest natomiast przez Punch Punk Games.

Światowa premiera Drug Dealer Simulator na platformie Steam miała miejsce 16 kwietnia br. Gra przez kilka godzin gra znajdowała się także na pierwszym miejscu globalnej listy bestsellerów platformy Steam, a w ciągu 72 godzin trafiając do prawie 55 tys. osób.

Lust from Beyond ma się ukazać na platformie Steam na przestrzeni II lub III kwartału br. Gracze z niecierpliwością czekają również na kolejne premiery, takie jak Alaskan Truck Simulator, Car Wash Simulator oraz zapowiedziany w marcu American Motorcycle Simulator. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Spółkę 6 kwietnia br. tylko wyżej wymienione tytuły dodało do swojej Whishlisty  ponad 245 tys. użytkowników platformy Steam.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy