DriveClub: Kilka nowych informacji o pierwszej ścigałce na PS4

DriveClub będzie pierwszą ważną grą wyścigową, która zaparkuje na PlayStation 4.

W jednym z wywiadów jej twórcy wyjawili kilka ciekawych informacji o grze, w tym o modelu uszkodzeń i wersji, którą otrzymają abonenci usługi PlayStation Plus. Paul Rustchynsky, Alex Perkins i Col Rodgers ze studia Evolution w rozmowie z serwisem PlayStationer wyjawili, że w DriveClub znajdzie się model zniszczeń, ale nie na taka skalę jak na przykład w Burnoucie.

Blachy będą się giąć po zderzeniu czołowym, odpadać będą też inne części auta, ale "efektów", jak w grach studia Criterion Games nie ma się co spodziewać. Developerzy wyjawili też, że na chwilę obecną nie planują implementacji efektów pogodowych.

Reklama

Zaznaczają jednak, że gra będzie ciągle rozwijana i DriveClub dostępny w dniu premiery może się znacząco różnić od tego, czym stanie się w ciągu roku. Potwierdzono też, że darmowa wersja, którą pobrać będą mogli abonenci PlayStation Plus, nie będzie miała kilku opcji, w tym kampanii dla pojedynczego gracza oraz dodatkowych aut i tras (w tym tych na bezdrożach).

Nie zabraknie natomiast serwerów dedykowanych czy wsparcia dla kierownic, zaś w jednym klubie (tutejszym odpowiedniku klanu) będzie mogło być od dwóch do dwunastu użytkowników.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: DriveClub | wyścigi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy