Dreamfall Chapters: The Longest Journey - zbiórka zakończona

Zakończyła się już zbiórka pieniędzy na grę Dreamfall Cahpters: The Longest Journey.

Jej twórcy pochwalili się finalnym wynikiem tego "po prośbie" i trzeba przyznać, że udało im się wykręcić naprawdę olśniewający rezultat.

Kickstarterowa zbiórka pieniędzy na grę Dreamfall Chapters: The Longest Journey zamknęła się kwotą 1 538 425 dolarów, na co złożyły się datki 21 858 inwestorów, zaś średnia wpłat kształtuje się na poziomie 70 dolarów.

Komentując ten wynik, Ragnar Tørnquist, szef studia Red Thread Games, napisał na stronie projektu: "Dziękujemy wam z głębi naszych serc. Jesteśmy wdzięczni i pełni pokory, zainspirowani waszym wsparciem i wiarą w nasz projekt i w nas. Teraz kolej na nas. Ale to już nie tylko nasza gra. Jest również wasza. Będziemy się nią dzielić najlepiej jak potrafimy. Oczywiście będą tajemnice, bo tajemnice to ważna rzecz. Ale zaprosiliśmy was na podróż i dotrzymamy słowa. To podróż, w której razem weźmiemy udział.  Na razie jednak cieszmy się z tego, że Dreamfall Chapters to coś, co naprawdę powstanie. To coś naprawdę prawdziwego. A co więcej, nie tylko zrobimy tę grę, ale zrobimy ją w wersji "reżyserskiej". To sprawia, że jestem bardzo, bardzo szczęśliwy".

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy