Reklama

Dreadnought, darmowa gra o drużynowych walkach krążowników kosmicznych, trafia na Steam

Six Foot ogłasza, że Dreadnought, darmowa gra taktyczna, w której ścierają się ze sobą masywne krążowniki kosmiczne, świętuje dzisiaj swoją premierę w serwisie Steam na Windows PC.

Premierowa aktualizacja "Stań za sterami gigantów" wprowadza do gry nowy wygląd, ulepszone UI, a także dwa nowe języki - rosyjski i uproszczony chiński. Gracze, którzy wcześniej korzystali z gry Dreadnought na pecetach, mogą połączyć swoje istniejące konta z kontem Steam, aby nie stracić postępu ani osiągnięć.

W ramach świętowania dzisiejszej premiery firma Six Foot przygotowała zupełnie nowy zwiastun, który wprowadza graczy do uniwersum Dreadnoughta. Można w nim zobaczyć wiele z dostępnych w grze statków.

Dreadnought to drużynowa gra akcji, w której masywne statki kosmiczne ścierają się ze sobą w meczach 8 na 8 graczy, w rozsianych po całym układzie słonecznych lokacjach. Na graczy czeka ponad 70 statków podzielonych na 5 klas, możliwych do personalizowania dzięki odblokowywanym kolejno modułom, czekającym na polu bitwy. Aspirujący kapitanowie będą mogli stanąć do walki w wielu trybach rozgrywki jak Drużynowy Deathmatch, Onslaught - w którym gracze walczą nie tylko przeciw sobie, ale też neutralnym statkom AI czy Conquest, gdzie drużyny walczą o wpływy nad jak największym terenem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje