Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dragon’s Dogma: Dark Arisen wyjdzie na PS4 i Xbox One

Z okazji pięciolecia produkcji, firma Capcom planuje wydać gre na konsole najnowszej generacji. Jednak gracze nie mają co liczyć na żadne bonusy.

Dragon’s Dogma to cyfrowe RPG akcji z otwartym światem. Sterujemy wybrańcem, któremu smok wyrwał serce, jednak nasz bohater od tego nie umiera i wyrusza na niebezpieczną wyprawę, która ma na celu odnalezienie prawdy i wypełnienie przeznaczenia. Akcja gry toczy się w rozległym świecie fantasy, wypełnionym szeregiem mitycznych stworzeń. Rozszerzenie Dark Arisen oprócz znanej z podstawowej wersji kampanii, oferuje także nowe wyzwanie, które na nas czeka na przeklętej wyspie Bitterblack.

Reklama

Dragon’s Dogma: Dark Arisen ukaże się na najnowsze konsole od Sony i Microsoftu 3 października. Capcom nie zapewnił użytkownikom PS 4 i Xbox One żadnych bonusów w przypadku kupna ich pięcioletniej gry. A szkoda. Firma, która przeżywa prawdziwy kryzys jeśli chodzi o sprzedaż gier, mogła w łatwy sposób przyciągnąć zarówno starych fanów jak i nowych użytkowników, poprzez dodanie nowej, świeżej zawartości do produkcji. Lekko poprawiona grafika nie jest dość przekonywującym powodem by osoby, które już przeżyły tę przygodę, jeszcze raz zapłaciły kokosy za konsolową grę.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen to produkcja, która swego czasu była porównywana z TESV: Skyrim, serią Dark Souls czy cyklem Monster Hunter. Jednak tytuł zdołał sobie wyrobić własne miejsce na rynku, bez stania w cieniu większych gier. Świadczą o tym wyniki sprzedaży - 550 tys. użytkowników konsoli nabyło produkcję. Dragon’s Dogma: Dark Arisen zyskał tytuł najszybciej sprzedającego się tytułu od Capcomu na komputerach osobistych.


Dowiedz się więcej na temat: Dragon’s Dogma: Dark Arisen

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje