Dragon’s Dogma 2 z oficjalną datą premiery. Kiedy pojawi się wyczekiwany RPG?

Na Steamie w zakładce gry Dragon’s Dogma 2 pojawiła się oficjalna data premiery tego dzieła. Ile poczekamy na tę głośną premierę?

W ostatnim czasie po sieci zaczęły krążyć plotki o tym, że Dragon’s Dogma 2 zadebiutuje 22 marca 2024 roku. Teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie tych informacji. Datę premiery produkcji Capcomu zdradziła sama zakładka Steama. Miało to miejsce dosłownie na kilka godzin przed oficjalną prezentacją gry.

Dragon’s Dogma 2 trafi na sklepowe półki, debiutując na platformach: PC, Xbox Series X/S oraz na PlayStation 5. Wyczekiwany przez wielu sequel to jeden z najgorętszych, zapowiedzianych tytułów gamingowych przyszłego roku.

Reklama

Dragon’s Dogma - seria rozpala apetyty wielu

Historia cyklu Dragon’s Dogma sięga 2012 roku. To właśnie wtedy na światło dzienne wyszła pierwsza oryginalna odsłona serii wyprodukowanej przez japońskie Capcom. Rok później na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 pojawiło się osobne rozszerzenie Dragon’s Dogma: Dark Arisen.

Obie pozycje zaskarbiły sobie serca wielu graczy. Teraz po wielu latach fani otrzymają to, co na czekali od dawna. Dragon’s Dogma 2 ma zaoferować kolejną narracyjną opowieść o Powstałym. Twórcy nie kryją się z tym, że nadchodzące dzieło wniesie jeszcze więcej realizmu, lepsze działanie sztucznej inteligencji i oprawę wizualną godną naszych czasów.

Mieliście okazje zetknąć się z uniwersum serii DD? Czekacie na Dragon’s Dogma 2?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Capcom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy