Dragon's Dogma: Dark Arisen - świetny RPG Capcomu w końcu także na PC

Jeżeli nie mieliście okazji zagrać w produkcję RPG Capcomu, to wkrótce będzie okazja do nadrobienia zaległości.

Dragon's Dogma: Dark Arisen nie zabłysnęło na listach sprzedaży tak bardzo, jak Capcom mógł sobie tego życzyć, ale fani często mówią, że żadna inna gra fantasy nie umywa się do tej.

Teraz ta produkcja twórcy Devil May Cry 3 trafia w końcu na komputery osobiste! Premiera - styczeń 2016, cena - 30 euro, integracja ze Steamem, obsługa nie tylko kontrolerów do Xbox One i Xbox 360, ale i klawiatury oraz myszy.

Najbardziej jednak ekscytują obiecane poprawki w płynności działania oraz jakości grafiki - te dwie rzeczy z racji ograniczonej mocy konsol doskwierały w oryginalnej wersji.

Reklama

Teraz jednak historia tytułowego Arisena, który wraz ze stworzonym przez siebie Pionkiem (bezwolnym sługą stworzonym w kreatorze postaci, udostępnianego innym graczom przez sieć za odpowiednie zyski) rusza na polowanie smoka, który ukradł jego serce i magią pozostawił przy życiu, powinna działać bez zarzutu.

I dobrze, bo tak dobrej mieszanki Soulsów, Shadow of the Colossus oraz Devil May Cry powinien mimo pewnych wad spróbować każdy.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Dragon's Dogma: Dark Arisen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama