Reklama

Dragon Ball otrzyma grę RPG

​Po wielu bijatykach, fani otrzymają w tym roku to, na co czekali od wielu, wielu lat - produkcję RPG. Nadal z naciskiem na akcję, ale już bez potyczek na zamkniętych arenach po wybraniu określonych postaci, lecz z fabułą oraz - jak się domyślamy - ekwipunkiem, dialogami, atrybutami i tak dalej.

Całość określana jest obecnie jako Dragon Ball Game Project Z: Action RPG. Za prace odpowiada studio CyberConnect2, odpowiedzialne ostatnio właśnie za bijatyki umieszczone w tym uniwersum. Platformy docelowe to PC, PS4 oraz Xbox One. Premiera jeszcze w tym roku, dzięki Bandai Namco.

Nazwa sugeruje fabułę: otrzymujemy nowe spojrzenie na wydarzenia, które znamy bardzo dobrze z cyklu Dragon Ball Z. Wcielimy się więc w samego Goku i wraz z nim pozyskamy coraz to potężniejsze umiejętności, powalczymy ze słynnymi złoczyńcami oraz uratujemy Ziemię, co najmniej kilka razy.

Reklama

Nie da się ukryć, że "Dragon Ball Game Project Z: Action RPG" brzmi fatalnie, ale wydawca ostrzega, iż nie jest to ostateczny tytuł produkcji. Ten mamy poznać w najbliższej przyszłości. Możemy także spodziewać się jednoczesnej premiery na całym świecie, z japońskimi i angielskimi głosami.

Dragon Ball Z ma mnóstwo fanów na całym świecie i pozostaje zastanawiać się, dlaczego aż tyle czasu zajęło twórcom wpadnięcie na pomysł gry RPG w tym uniwersum. Wśród przeciwników pojawią się więc Raditz, Freeza, a do tego legendarny Komórczak, którego pokonamy razem, z Gohanem.

Pierwszy materiał wideo nie ujawnia zbyt wielu detali na temat rozgrywki, lecz całość na pewno wygląda spektakularnie i przypomina kolejny odcinek anime.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje