Dragon Ball FighterZ otrzymało postacie Brolly’ego i Bardocka

​Dzisiaj światło dzienne ujrzały dwie dodatkowe postacie do wydanej w styczniu tego roku bijatyki Dragon Ball FighterZ.

Pierwszym jegomościem, który pojawił się w produkcji, jest Brolly - Legendarny Super Saiyanin odznaczający się ogromną siłą. Wojownik zadebiutował w ósmym filmie kinowym opartym na mandze i anime autorstwa Akiry Toriyamy.

W grze postać wyróżnia się bardzo dużą mocą. Ujawnione przez twórców materiały zdradzają, że dysponuje technikami, które pozwalają atakować przeciwników na długi dystans. Specjalnym ciosem podopiecznego jest zaś Eraser Cannon.

Drugi dodatkowy bohater to Bardock - ojciec Goku. W oryginale wraz ze swoimi pobratymcami został zamordowany przez Freezera, gdy imperator postanowił zniszczyć planetę Saiyan. Wojownik charakteryzuje się dużą szybkością i specjalizuje się w starciach na bliskim dystansie, a w arsenale ruchów posiada Riot Javelin. Potrafi zamienić się też w Super Saiyanina.

Reklama

Obie postacie wchodzą w skład jednego pakietu DLC, który dostępny jest na wszystkich platformach docelowych podstawowej wersji Dragon Ball FighterZ - PC, Xbox One i PlayStation 4. Rozszerzenie można nabyć osobno lub w formie przepustki sezonowej.

Poniżej można obejrzeć materiały prezentujące możliwości bohaterów.

Brolly:

Bardock:

Na deser - zwiastun opublikowany z okazji premiery dodatkowych postaci:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dragon Ball FighterZ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy