Reklama

Doom Eternal wkrótce trafi do Xbox Game Pass

​Xbox Game Pass od samego początku jawił się jako świetna oferta dla graczy, ale w ostatnim czasie Microsoft sprawił, że dla wielu graczy stał się on kartą przetargową przy wyborze konsoli.

Do usługi dołączył właśnie kolejny świetny tytuł, bo biblioteka gier Xbox Game Pass wkrótce powiększy się o Doom Eternal i co ciekawe jest to pierwszy tytuł Bethesdy, który trafił do usługi giganta z Redmond po tym, jak ten ogłosił wykupienie wydawcy. Możemy być pewni, że wkrótce do Xbox Game Pass trafią kolejne gry z tej stajni, a Microsoft potwierdził już nawet, że przyszłe produkcje Bethesdy pojawią się w ich usłudze na premierę, podobnie jak ma to obecnie miejsce z grami od Xbox Games Studios.

Wracając jednak do Doom Eternal, jest to bezpośrednia kontynuacja rebootu tej kultowej serii z 2016 roku. Tytuł ten to przede wszystkim gratka dla miłośników bardzo dynamicznych strzelanek w oldschoolowym stylu.

Reklama

Gracz w tym przypadku nagradzany jest za agresywne podejście do walki i chowanie się przed przeciwnikami na niewiele się tu zda, ponieważ zasoby, takie jak amunicja czy zdrowie, zdobywamy z brutalnych wykończeń demonicznego ścierwa. Sequel w większym stopniu od poprzednika stawia na platformowe elementy oraz dodał możliwość odstrzeliwania konkretnych części ciała przeciwników, co ma strategiczne znaczenie w trakcie potyczek.

Jak już wspominaliśmy, Xbox Game Pass dość powszechnie uznawany jest za bardzo opłacalną usługę opartą o miesięczny abonament, dając graczom dostęp do wielu gier, w tym tytułów AAA. Jego wartość jeszcze się poprawi po tym, jak 1 października do usługi na konsolach Xbox dołączy Doom Eternal, a pod koniec roku tytuł ten udostępniony ma być także w Xbox Game Pass na PC. Przypominamy również, że 20 października Doom Eternal doczeka się rozszerzenia dla kampani single-player, zatytułowanego The Ancient Gods, ale to ma mieć samodzielny charakter, więc zapewne nie trafi (na razie) do Xbox Game Pass. 

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Doom Eternal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje