Reklama

DOOM Eternal: The Ancient Gods - część druga dostępna już dostępna

​The Ancient Gods, część druga, zwieńczenie sagi DOOM Slayera oraz drugi dodatek kampanii do DOOM Eternal, jest już dostępny w sprzedaży na systemy PC, Xbox One, PlayStation 4 i Stadia.

Nadszedł finał wyprawy Slayera, która rozpoczęła się wraz z odsłoną serii DOOM z 2016 roku. Jak skończy się jego krucjata przeciwko piekłu w zwieńczeniu wieloletniej wyprawy? Obejrzyjcie najpierw oficjalny zwiastun ogłaszający The Ancient Gods, część drugą:

Udało ci się przeciwstawić bogom i obudzić pradawne zło. Teraz pora zgromadzić rozproszone armie strażników, rozpocząć oblężenie ostatniego bastionu sił piekielnych, przebić się przez mury fortecy i zmierzyć z samym Mrocznym Panem. Na szali ważą się losy wszechświata. 

Reklama

Nowe światy

Zmierz się z armiami piekieł w zupełnie nowych miejscach. Od ruin starożytnych osad strażników i kosmicznych cudów Włóczni Świata przez zniszczone, zarośnięte miasto na Ziemi kryjące tajemniczą bramę, po ostatni bastion Mrocznego Pana, chroniony imponującymi murami i napędzany zaawansowaną technologią. 

Nowe wyzwania

Przygotuj się do walki z nowymi, zabójczymi wariantami demonów, w tym potężnym nowym opancerzonym baronem, dzielnym kamiennym diablikiem, jadowitym przeklętym łowcą i zombiakiem, wrzaskunem, który po śmierci oddaje swoją moc pobliskim demonom.  

The Ancient Gods, część druga jest dostępne w ramach DOOM Eternal Deluxe Edition albo jako część Jednorocznej Przepustki. Będzie też dostępne do zakupu osobno.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy