Reklama

DOOM Eternal: Premiera wersji na Nintendo Switch już 8 grudnia

​Wyprodukowany we współpracy z Panic Button - studiem odpowiedzialnym za porty na Nintendo Switch takich gier jak DOOM (2016), Wolfenstein II: The New Colossus oraz Wolfenstein: Youngblood - pozwoli graczom przeżyć epicką kampanię dla jednego gracza w domu i poza nim.

Doom Eternal to połączenie szybkości i mocy, a wersja na platformę Nintendo jest kolejnym krokiem na drodze rozwoju pierwszoosobowych strzelanek napędzanych przez idTech 7. W nadchodzącej edycji gracze będą mogli skorzystaj z miotacza ognia zamontowanego na ramieniu, ostrza na nadgarstku, ulepszonej broni, nowych umiejętności i nie tylko.

Staną się największym pogromcą demonów, jaki kiedykolwiek się narodził.  W DOOM Eternal na Nintendo Switch pojawi się celowanie ruchem, opcja sterowania pozwalająca na wykorzystanie żyroskopów. Będzie jej można używać w połączeniu z drążkiem, aby uzyskać idealną mieszankę immersji i celności.

Reklama

Gracze będą mogli również sprawdzić swoje umiejętności w Battlemode, trybie sieciowych rozgrywek wieloosobowych 2 vs 1. To w nim w pełni uzbrojony Slayer mierzy się z dwoma demonami kontrolowanymi przez graczy w starciach do trzech zwycięstw.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje