Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Doom Eternal grywalny na targach PGA

​Premiera Doom Eternal została niedawno opóźniona, więc na eksterminowanie hord demonów z piekła rodem przyjdzie jeszcze poczekać. Na całe szczęście rzeczone demony wybierają się na targi PGA do Poznania, gdzie wśród dostępnych stanowisk znajdzie się właśnie oczekiwana strzelanka.

Jeśli zamierzamy przybyć na miejsce i od razu zająć się demonami, należy kierować się w kierunku hali numer 5, na stoisk numer 21.

Reklama

Jak wspomniano wyżej, targi PGA odbędą się w tym roku w dniach 18 - 20 października. Na miejscu pojawi się ponad 220 wystawców, którzy przygotowują 1500 stanowisk z przeróżnymi tytułami. Do tego 10 multimedialnych pawilonów, strefa z produkcjami niezależnymi i inne atrakcje.

Wśród tych ostatnich wymienić można nie tylko Doom, ale choćby pierwszą próbkę polskiego dubbingu w Cyberpunk 2077. Ceny biletów zaczynają się od 30 złotych (niedzielny).

Twórcy Doom Eternal z id Software poinformowali niedawno, że następca świetnie przyjętego rebootu kultowej serii sprzed trzech lat nie ukaże się we wcześniej zapowiadanym terminie. Nowa data premiery to 20 marca przyszłego roku. Tego dnia tytuł trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Co więcej, na starcie nie otrzymamy trybu Inwazji (Invasion Mode), w którym będziemy mogli nawiedzać kampanie innych graczy. Ta forma zabawy ma zostać dodana do Doom Eternal w formie darmowej aktualizacji już po premierze.

By nieco wynagrodzić złe wieści, id Software ogłosiło, że każdy, kto zdecyduje się na zakup Doom Eternal w przedsprzedaży, otrzyma za darmo grę Doom 64. Produkcja ta także zostanie wypuszczona na rynek 20 marca na wszystkich czterech platformach.

Dowiedz się więcej na temat: Doom Eternal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje