Doom 3 doczeka się portu na PlayStation VR. Premiera w tym miesiącu

​Wydawca poinformował, że mamy szykować się na doświadczenie zupełnie nowego wymiaru gromienia demonów w Doom, a wszystko za sprawą Doom 3: VR Edition, czyli odświeżonej odsłonie klasyka, która trafi na PlayStation VR.

DOOM 3: VR Edition to zestaw zawierający zarówno Doom 3, jak i rozszerzenia Resurrection of Evil oraz The Lost Mission, który ma być wybuchową (dosłownie!) mieszanką akcji i horroru, do jakiego przyzwyczaiło nas przez lata id Software, ale w zupełnie nowym wymiarze gwarantowanym przez wirtualną rzeczywistość. Co więcej, deweloper gwarantuje, że nie chodzi tylko o proste przeniesienie do VR starej gry, bo ta doczeka się solidnego odświeżenia w zakresie tekstur, shaderów czy efektów dźwiękowych.

Co więcej, gra doczekała się licznych ulepszeń dedykowanych rzeczywistości wirtualnej, jak śledzenie ruchu głowy pozwalające na wyglądanie zza rogów, lepsze celowanie pod kątem przy użyciu broni zaopatrzonej w latarkę, funkcja szybkiego obracania się o 180 stopni, by w porę dostrzec podążające twoim śladem demony i zamontowany na nadgarstku wyświetlacz, dzięki któremu można sprawdzać stan zdrowia, pancerza i amunicji.

Reklama

"Wciel się w postać DOOM Marine, przemierzającego skąpane we krwi korytarze ośrodka UAC, który został zaatakowany przez siły demonów. Odkrywaj prawdę na temat mrocznych eksperymentów UAC, stawaj w szranki z bezbożnymi stworami w przerażających lokacjach i walcz arsenałem legendarnej broni" - zachęcają twórcy gry.

Kto będzie się w stanie oprzeć tej pokusie? Na pewno nie my i już zacieramy ręce na premierę zaplanowaną na 29 marca, szczególnie że w sumie czekać ma na nas aż 15 godzin tej piekielnej zabawy!

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doom 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy