Dodatek Plains of Eidolan do Warframe w wersjach konsolowych z datą premiery

​Digital Extremes ujawniło dokładny termin debiutu konsolowej edycji Plains of Eidolan - wydanego w ubiegłym miesiącu na PC dodatku do darmowego Warframe.

Jak poinformowali odpowiedzialni za projekt developerzy, rozszerzenie pojawi się na Xbox One i PlayStation 4 w połowie przyszłego tygodnia - 14 listopada. Podobnie jak podstawowa wersja gry, DLC będzie bezpłatne.

W skład dodatku wchodzi kolejny typ lokacji - Landscape. Na tle dotychczasowych plansz poziomy wyróżnia fakt, że mają otwartą budowę. To oznacza, że jest możliwość swobodnego poruszania się w obrębie mapy.

Pierwszym reprezentantem nowego rodzaju obszarów jest miasto Cetus wraz z przyległościami. Za powstanie metropolii odpowiadają członkowie Ostrons - grupy ocalałych, którzy zajmują się wydobywaniem bliżej niesprecyzowanych zasobów.

Reklama

Miejsce, w którym jednocześnie może znajdować się maksymalnie 50 graczy, jest jednym wielkim bazarem. Na terenie lokacji znajdzie się wiele kolorowych namiotów i stoisk wypełnionych towarami. U napotykanych sprzedawców kupimy określone dobra, w tym oczywiście broń czy pancerze.

Za każdym mieszkańcem Cetus stoi jakaś historia. Twórcy podkreślają, że podczas zabawy staniemy przed możliwością poznania ich opowieści. Niektórzy jegomoście zaoferują też wykonanie zróżnicowanych misji.

Zadania przybierają bardziej tradycyjną formę, ponieważ tak jak dostępne dotychczas wyzwania przeznaczone są dla grup liczących maksymalnie cztery osoby. Wyzwania rozgrywają się jednak poza murami miasta. Po obszarze - podobnie jak po metropolii - poruszymy się swobodnie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Warframe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy