Reklama

Dodatek Bikers do GTA Online już dostępny - są pierwsze fragmenty rozgrywki

​W sieci pojawił się materiał prezentujący fragmenty rozgrywki z najnowszego rozszerzenia do Grand Theft Auto Online - Bikers.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, dzisiaj zadebiutowało Bikers - kolejne DLC do sieciowego trybu GTA V. W internecie zaczęły pojawiać się już pierwsze nagrania zawierające fragmenty gameplayu z rozszerzenia.

Autorem jednego z materiałów jest youtuber o pseudonimie KevinLaSean. W trwającym ponad 20 minut filmie przedstawił nie tylko jazdę na jednośladach, ale także wprowadzone w dodatku kolejne opcje indywidualizacji bohatera (ciuchy, tatuaże i inne) oraz nowe aktywności (w tym zwykłe misje i warianty nastawione na rywalizację).

Reklama

Jak wskazuje nazwa DLC, rozszerzenie koncentruje się na motocyklach. Twórcy nie ograniczyli się jednak tylko do zaimplementowania paru niedostępnych wcześniej modeli, ale także przygotowali odpowiednią otoczkę. Najważniejszym elementem jest bez wątpienia możliwość założenia własnego gangu motocyklowego, który może składać się z maksymalnie ośmiu użytkowników.

Bikers ukazało się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Dodatek wydano w formie aktualizacji, która powinna zostać pobrana automatycznie po włączeniu Grand Theft Auto Online. Wspomniany gameplay obejrzeć można poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje