Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Do sklepów trafiło 8 milionów egzemplarzy Watch Dogs!

Ubisoft pochwalił się wynikami sprzedażowymi dotyczącymi ostatniego hitu tego wydawcy - Watch Dogs.

Sukces został osiągnięty już po pierwszym tygodniu od momentu premiery, kiedy dowiedzieliśmy się, że jest to najszybciej sprzedająca się marka w historii Ubisoftu. Półtora miesiąca później jest jeszcze lepiej!

Reklama

Ubisoft poinformował, że do sklepów zostało wysłanych aż 8 milionów pudełek z grą. Oczywiście nie oznacza to, że dokładnie tyle zostało sprzedanych, ale mimo wszystko wynik robi ogromne wrażenie.

Watch Dogs przyczynił się do znakomitej sytuacji finansowej Ubisoftu. Firma w pierwszym kwartale fiskalnym 2014 roku zanotowała przychód na poziomie 360 milionów euro, czyli o 374% więcej, niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Wynik przebił nawet przewidywania firmy, które zakładały przychód na poziomie 310 milionów euro.

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie Watch Dogs jest źródłem sukcesu. CEO Ubisoftu - Yves Guillemot, przyznał w jednym z wywiadów, że jest to teraz wiodąca marka firmy i w przyszłości zostanie odpowiednio wykorzystana. Zapowiedź Watch Dogs 2 pozostaje zatem kwestią czasu.

Watch Dogs, pomimo świetnej sprzedaży, cieszył się również popularnością na torrentach. Hakerzy postanowili wykorzystać to do własnych celów, umieszczając w jednym z "wydań" gry wirusa wydobywającego bitcoiny.

Dowiedz się więcej na temat: Watch Dogs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje