Reklama

Do niedzieli można za darmo pograć w Fallout 4 na PC i Xbox One

Firma Bethesda przygotowała miłą niespodziankę dla osób, które nie miały dotąd okazji zapoznać się z Falloutem 4. Od dzisiaj można bezpłatnie pograć w RPG-a osadzonego w postapokaliptycznym świecie.

Oferta skierowana jest do właścicieli PC oraz Xbox One, przy czym na konsoli Microsoftu należy mieć wykupiony abonament Gold. W ramach akcji, która potrwa do 28 maja, udostępniono podstawową wersję gry. Istnieje więc możliwość ukończenia całej produkcji.

Na platformie giganta z Redmond można już grać od godziny 10:00 czasu polskiego. Posiadacze komputerów osobistych korzystający z usługi Steam muszą jednak uzbroić się w odrobinę cierpliwości, ponieważ zabawę rozpoczną dopiero wieczorem - o 20:00.

Z nieznanych przyczyn opcja bezpłatnego sprawdzenia Fallouta 4 ominęła właścicieli PlayStation 4. Na razie nie wiadomo czy Bethesda zamierza w przyszłości zorganizować analogiczną akcję na konsoli koncernu Sony.

Reklama

Na wszystkich platformach docelowych obowiązuje jednak promocja, w ramach której do 67% przeceniono zarówno podstawową wersję produkcji, jak i wydane dotychczas dodatki DLC do tytułu. Poniżej zaś można obejrzeć zwiastun poświęcony tak zwanemu "darmowemu weekendowi":

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL