Do Mario Strikers: Battle League trafią w tym tygodniu Daisy i Shy Guy

Zgodnie z zapowiedziami deweloperów, Mario Strikers: Battle League czeka pierwsza, większa aktualizacja od czasu premiery. Pulę bohaterów gry jeszcze w tym tygodniu poszerzą Daisy i Shy Guy.

Mario Strikers: Battle League zebrało bardzo solidne recenzje. Gra ma ponad 70 punktów na Metacriticu, bez wątpienia sprawiała sporo frajdy, ale w naszej recenzji pisaliśmy, że brakuje jej zawartości, a premierowa wersja nie jest warta pieniędzy, jakie muszą zapłacić za nią posiadacze Nintendo Switcha.

Może to zmienić się już w czwartek, 21 lipca. Wtedy bowiem do Mario Strikers: Battle League trafi pierwsza, darmowa aktualizacja. Jeszcze przed debiutem gry deweloperzy zapowiadali, że będą regularnie wspierać swoją produkcję i zaoferują darmowe aktualizacje wprowadzające do niej coraz więcej zawartości.

Reklama

W ramach pierwszej części tego wsparcia do gry trafią Daisy oraz Shy Guy. Przed debiutem aktualizacji Nintendo opublikowało statystyki obu postaci. Shy Guy jest definicją all-roundera, którym w większości tego typu tytułów jest Mario. Jego wszystkie statystyki wahają się od 12 do 13 punktów i sprawdzi się solidnie w niemalże każdej roli.

Daisy z kolei jest postacią, której do tej pory brakowało w Mario Strikers: Battle League. Jest bowiem technicznie rozwiniętą zawodniczką z bazowo 13 punktami w sile. Oznacza to, że Daisy może ładnie podkręcić piłkę, ale nie zostanie zmieciona z powierzchni boiska przez Bowsera czy Donkey Konga.

Oprócz dwóch nowych postaci do gry trafi stadion Desert Ruin oraz nowy zestaw ekwipunku dla zawodników, który zamieni ich w rycerzy w lśniących zbrojach.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mario Strikers: Battle League | Nintendo Switch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy