Do czego służą tajemnicze śruby odkryte w PlayStation 5? Pierwsi posiadacze konsoli mają swoją teorię

​Wybrane osoby, które otrzymały już PS5, odnalazły tajemnicze śrubki na obudowie konsoli, które mają odpowiadać za wciąż niepotwierdzoną przez producenta funkcję piątki.

PlayStation 5 trafiło do wybranych dziennikarzy i youtuberów, którzy mogą już zapoznać się z najnowszą konsolą Sony. 4Gamer odkrył tajemnicze śrubki, które można zauważyć na obudowie urządzenia.

Oczywiście należy zadać sobie pytanie - po co warto wspominać o takiej rzeczy? Otóż śrubki odpowiadają za wciąż nieujawnioną funkcję PS5. Umieszczono je po obu stronach obudowy przy punkcie służącym za wylot powietrza i mają one umożliwiać wyciągnięcia bocznych paneli sprzętu.

Portal Eurogamer.net sugeruje, że dzięki temu posiadacze konsoli bez trudu wyjmą dysk twardy, aczkolwiek jest to tylko niepotwierdzona przez producenta sugestia. Być może chodzi o zupełnie inne elementy np. związane z chłodzeniem.

Reklama

Co ciekawe PlayStation 5 może posiadać wymienny panel, dzięki czemu jego wygląd do pewnego stopnia będzie dało się upiększyć według własnego gustu. Zelser, który posiada już to urządzenie zaprezentował na zdjęciach wspomniane wymienne panele, a nawet rozebraną konsolę.

Oczywiście jak będzie naprawdę dowiemy się wraz z premierą PS5, która nastąpi 19 listopada. Co prawda niedawno wystąpiły problemy z dostępnością piątki w sklepach, ale wybrane sieci również w Polsce uzupełniły braki i powinniśmy się spieszyć ze złożeniem przedpremierowego zamówienia nim znowu wystąpią braki towaru.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy