Reklama

Disney stworzy kolejną grę z cyklu Star Wars. Premiera jeszcze w tym roku

​Wiadomość, na którą czekali wszyscy fani uniwersum Star Wars. Wiele wskazuje na to, że jeszcze w tym roku w grudniu powstanie kolejna produkcja gamingowa z cyklu Gwiezdne Wojny. Wszystko w ramach akcji "Bring Home the Bounty", będącej uczczeniem 50-lecia istnienia studia filmowego Lucasfilm.

Wspomniana akcja "Bring Home the Bounty" przyniesie gwiezdnym fanom wiele różności. Wyprodukowane zostaną nowe zabawki, książki, produkty użytkowe oraz gra w klimacie Star Wars.

"W tym roku zbliża się 50 rocznica powstania Lucasfilm, dlatego chcieliśmy znaleźć sposób na celebrowanie i uczczenie wszystkich naszych ukochanych postaci i historii, od klasycznych po nowe i wszystkie znajdujące się pomiędzy" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

W każdy wtorek (poczynając od 12 października) aż do 28 grudnia na wielbicieli kultowej już produkcji będzie czekać szereg nowinek. Według oficjalnego oświadczenia, spodziewać się można nowych przedmiotów inspirowanych wszystkim co związane z serialem, który ma zadebiutować 29 grudnia 2021 roku - The Book of Boba Fett. Oprócz tego, pojawić mają się gadżety związane z The Mandalorian, sagą Skywalker i innymi serialami animowanymi.

Reklama

Fani gier wideo z cyklu Star Wars mogą już odliczać

Według zapewnień Disney’a, 14 grudnia tego roku na rynku pojawi się nowa gamingowa produkcja od Gwiezdnych Wojen. Nie jest jeszcze do końca jasne, w jakim klimacie będzie nowa gra, ale sporo spekulacji wskazuje, że może ona traktować o przygodach zawartych w The Mandalorian.

Wcześniej w tym roku, Nick "Shpeshal Ed" Baker, który w branży kojarzony jest z regularnym publikowaniem wszelkich przecieków (większości trafnych), stwierdził, że Xbox pracuje nad adaptacją popularnego serialu i przeniesieniem go w klimaty gry komputerowej.

Zapewne spekulacjom w sieci teraz nie będzie końca. Jedno jest jednak pewne: gracze - bądźcie gotowi na gwiezdną premierę już za 2 miesiące - 14 grudnia!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy